Hledáme advokáta/advokátku!

2. 2. 2024
2 minuty čtení

Rosteme, máme spoustu zajímavých klientských mandátů, rozšiřujeme naše služby a v našich brněnských kancelářích proto rádi přivítáme dalšího kolegu - advokáta (advokátku).

Hledáme talentovaného juniorního advokáta (advokátku), který hledá příležitost růstu v oceňované advokátní kanceláři a rád by s naším týmem rozvíjel své schopnosti.

Co můžeme nabídnout?

Spolupráce s námi znamená možnost podílet se na inovativních, zajímavých a rozmanitých projektech, profesní růst, čas strávený v mladém a podporujícím kolektivu a odpovídající odměnu (dle dohody).

A jakého kolegu hledáme?

  • Primárně hledáme nedávno zapsaného advokáta, nebo koncipienta, kterého letos čekají zkoušky (rádi však projednáme možnosti i se zkušenějšími advokáty).
  • Oceňujeme chuť k sebevzdělání a radost ze špičkového výkonu.
  • Očekáváme vynikající komunikační a analytické dovednosti.
  • Výhodou je zájem o právo informačních technologií. Současně ale poskytujeme i další kvalitní služby, zaměřené na podporu všech podnikatelů, a proto rádi uvítáme i zájemce se zaměřením na jiné, komplementární právo.

Pokud Vás pozice advokáta u nás zajímá, zašlete nám Váš životopis na kariera@akcisek.cz

Autor článku:
Mgr. Bc. Veronika Šemberová

Mgr. Bc. Veronika Šemberová je advokátkou v advokátní kanceláři Cisek. Zaměřuje se na právo sociálních sítí a e-commerce (B2B i B2C). Veronika se také zajímá o právo v módním průmyslu a průmyslový design.